توجه: در سیستم جدید نیازی به اختصاص امتیاز به سایت ها نیست و امتیازات از امتیاز کل کاربر کسر می شوند !

5 کاربر برتر امروز


پرسش های متداول

1) اين سايت چه کمکي به ما ميکند؟
این سیستم برای تبادل رایگان ترافیک، لایک فیس بوک ، پلاس وان و توییتر، دنبال کنندگان فیسبوک و... طراحی شده است که شما براحتی میتوانید در آن به تبادل بپردازید و امتیاز جمع کنید تا رتبه سایت و یا وبلاگ خود را افزایش و یا تعداد دنبال کنندگان اکانت خود در شبکه های اجتماعی را بیشتر کنید.
2) چگونه امتياز جمع آوري کنم؟
شما ميتوانيد با معرفي دوستان با لينک اختصاصي خود يا امتياز دادن به ديگر سايت ها امتياز جمع آوري کنيد.کافيست روي لينک هاي Like فيسبوک, گوگل +1 يا , نمايش ويدئو هاي يوتيوب يا ديدن سايت هاي ديگران امتياز کسب کنيد.
3) آیا میتوانم امتیاز بخرم؟
بله، شما با مراجعه به صفحه افزایش موجودی می توانید به صورت آنلاین موجودی خود را افزایش دهید و سپس اقدام به خرید امتیاز بکنید و مجموع امتیازات خودتان را افزایش بدهید.
4) بر روی 1+ کلیک می کنم اما اتفاقی نمی افتد.
از آخرین نسخه مرورگر های IE, Chrome و یا FireFox استفاده نمایید. همچنین از لاگین بودنتان در یکی از سرویس های گوگل مثل جیمیل اطمینان حاصل کنید!
5) آیا این امکان وجود دارد که از 1+ های سایتم کم شود؟
این مورد زمانی امکان دارد که کاربری در یک سایت دیگر به سایت شما امتیاز داده باشد! در این صورت دکمه سایت شما با رنگ قرمز در سایت پلاس نمایش داده خواهد شد و اگر کاربر بر روی دکمه قرمز رنگ کلیک کند امتیاز داده شده خودش را پس خواهد گرفت.
6) امتیاز از من کسر شده اما محبوبیتی به سایت من اضافه نشده است.
صفحه ای که در آن دکمه 1+ گوگل را می گذارید باید دقیقا با همان آدرسی باشد که در سیستم ثبت کرده اید. در غیر این صورت کلیک های صفحات فرعی نمایش داده نمی شوند!
7) امتیاز کسب شده را چطوری به سایت هایی که ثبت کرده ام اختصاص بدم؟
نیازی به اختصاص امتیاز به سایت های ثبت شده نیست و امتیازات از امتیاز کل کاربر کسر می شوند!
8) با پول نقد چه کاری می توان انجام داد؟
از پول نقد می توانید در قسمت تبلیغات بنری استفاده نمایید.
9) آیا امکان برداشت پول نقد وجود دارد؟
در حال حاضر خیر.

محبوب گر گوگل
افزایش بازدید سایت و لایک های شما